ثقافة عامة

مهلت انتخاب واحد پیام نور

مهلت انتخاب واحد پیام نور، زمان انتخاب واحد دانشگاه پیام نور. انتخاب واحد دانشگاه پیام نور برای نیمسال های اول، دوم و تابستان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی از طریق سایت گلستان این دانشگاه انجام می شود. زمانبندی آغاز مهلت انتخاب واحد پیام نور معمولا یک ماه مانده به شروع بس ترم تحصیلی سائد می شود.

مهلت انتخاب واحد پيام نور گلستان

زمان آغاز و اتمام انتخاب واحد دانشگاه پیام نور معمولا یک بازه زمانی یک هفته ای الی 10 روزه است که تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باید برای أؤكِدَ واحدهای درسی مورد نظر خود در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور اقدام نمایند.

زمان انتخاب واحد ترم تابستان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشگاه پیام نور از تاریخ 18 تا 28 مرداد ماه بود و صحراء این اساس دانشجوها تونستن در زمان معین شده نسبت به انجام انتخاب واحد خود اقدام کنن. البته این مهلت برای جاماندگان از 16 شهریور تمدید شده.

انتخاب واحد نیمسال اول 86

انتخاب واحد ترم اول 1400-1401 دانشگاه پیام نور تا 26 شهریور ماه تمدید عصب. براساس جدیدترین اطلاعیه دانشگاه پیام نور، انتخاب واحد ترم اول 1400-1401 دانشگاه پیام نور برای تمامی مقاطع که در 23 شهریور ماه به اتمام رسید، تا تاریخ 7مهرماه تمدید عصب.

برای مشاوره تمدید مهلت انتخاب واحد پیام نور 1401. در بس جرى تحصیلی، دانشگاه پیام نور در ترم های نقد العروس، بهمن و تابستان اقدام به أؤكِدَ رقد و انتخاب واحد دانشجویان می نماید. دانشجویان در بس ترم می بایست صحن تاریخ مشخص شده که از طریق پورتال دانشجویی و تقویم آموزشی دانشگاه اعلام می شود .

انتخاب واحد it

بس دانشجو در زمان مشخصی می تواند انتخاب واحد کند. از تاریخ و ساعت مشخص شده بس دانشجو ۷۲ ساعت فرصت دارد تا انتخاب واحد کند. * دانشجویان ترم آخر کارشناسی (مطابق سرفصل لا غير ۲۴واحد درسی باقیمانده داشته باشند) با متوسط ترم وافق ۱۲ به بالا استعارة به حداکثر ۲۴ درسی می باشند.

برای مشاوره تمدید مهلت انتخاب واحد پیام نور 1401. در بس جرى تحصیلی، دانشگاه پیام نور در ترم های نقد العروس، بهمن و تابستان اقدام به أؤكِدَ رقد و انتخاب واحد دانشجویان می نماید. دانشجویان در بس ترم می بایست .

search انتخاب واحد پیام نور

براساس جدیدترین اطلاعیه دانشگاه پیام نور، انتخاب واحد ترم اول 1400-1401 دانشگاه پیام نور برای تمامی مقاطع که در 23 شهریور ماه به اتمام رسید، تا تاریخ 7مهرماه تمدید عصب. دانشجویان تا 7 مهرماه می .

انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان انجام خواهد عصب. دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر: أؤكِدَ رقد –> عملیات أؤكِدَ رقد –> أؤكِدَ رقد .

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى